środa, 12 lutego 2014

LIEBSTER BLOG AWARD

Nominowała mnie Paulina Ławniczek z bloga http://sogno-quattro-grandi.blogspot.com .


Co to jest LIEBSTER BLOG AWARD ?

Jest to nominacja otrzymywana od innego bloggera w ramach uznania za 'dobrze wykonaną robotę' .
Jest przyznawana blogom o mniejszej liczbie obserwatorów , więc daje możliwość do ich rozpowszechnienia . Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby , która cię nominowała. Następnie ty nominujesz 11 osób (Informujesz je o tym) , oraz zadajesz 11 pytań .Nie wolno nominować bloga , który cię nominował .

Odpowiedzi :

1.Co było twoją inspiracją do tworzenia bloga?
Cztery wyjątkowe osoby:Jack Frost, Merida Waleczna,Roszpunka i...Halibut Straszliwy Czkawka Trzeci , w skrócie : Czkawka . 

2.Czy wierzysz w Jacka Frosta ? 

Tak. Z całego serca wierzę . 


3.Czy sądzisz , że demony istnieją ? 

Może to głupie , ale w pewnym sensie tak .


4.Jaki jest twój ulubiony film?

'Strażnicy Marzeń' 'Hobbit ' 'Brave'


5.W jakich sytuacjach najczęściej przychodzą ci pomysły na pisanie?

Piosenki albo moje rysunki :) 


6.Czego najbardziej się boisz ? 

Boję  się , że moje opowiadanie się będzie musiało kiedyś skończyć...


7.Jaki największy błąd , popełniłaś w życiu ? 
Nie mam takiego . Uważam , że wszystko stało się w jakimś celu . 


8.Jakiej muzyki słuchasz? 

Różnie . Co wpadnie w ucho . :D 

9.Lubisz oglądać bajki ? 

Bez nich bym umarła . 


10.Jakie jest twoje największe marzenie ?

Spotkać Jacka ...;* 


11.Co (oprócz pisania) jest twoją pasją?

Rysowanie postaci z bajek . 





Pytania :

1.Co skusiło cię do założenia bloga?
2.Czy uważasz , że w wieku 12-15 lat ,miecie lalki jest głupie ?
3.Co robisz w wolnym czasie?
4.Co najbardziej cenisz w pisaniu ?
5.Masz jakieś źródło energi , która pozwala ci dać siłę do napisania ?
6.Twoje marzenie?
7.Co robiłaś zanim miałaś bloga?
8.Czy cieszysz się z nominowania ?
9.Czy potrafisz się oprzeć , wzięcia pomysłu od innego bloggera ?
10.Najważniesza osoba w twoim życiu ?
11.Bez czego nie potrafisz żyć ?

Nominuję :

1.http://musicmybestfriendforever.blogspot.com
2.http://bhfghfbhf.blogspot.com
3.http://onedirection1dlov.blogspot.com
4.http://secretharrystyles.blogspot.com
5.http://magiazawszespoko.blogspot.com
6.http://kazda-droga-wymaga-poswiecen.blogspot.com
7.rise-of-the-guardians.blogspot.com
8.straznicy-marzen.blogspot.com
9.cien-jezdzca-luku.blogspot.com
10.elsaijackfrost.blogspot.com/‎
11.mirayane.blogspot.com










Brak komentarzy:

Prześlij komentarz